Hírek
2015. Június 08. 12:19, hétfő |
Helyi
Forrás: PMKI
Kigyulladt és teljes leégett egy faház

Kigyulladt és teljes egészében égett vasárnap kora reggeli órákban egy hetven négyzetméter alapterületű faház, Szentendrén.
Az épület egy könnyűszerkezetes, palafedésű volt, ami a tűz következtében teljesen megsemmisült. A lángokat a szentendrei hivatásos tűzoltók két vízsugár segítségével fékezték meg. A tűzeset során személyi sérülés nem történt – tájékoztatta az InfoSzentendre.hu-t Csámpai Attila megyei katasztrófavédelmi szóvivő.
Fotók: PMKI Szentendre HTP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 27. 08:56, vasárnap | Belföld
Megjelenik a kínai Chery autómárka a magyar piacon
Megjelenik a Chery autómárka Magyarországon, a vezérképviseleti feladatokról a Grand Automotive vállalattal kötött megállapodást a kínai Chery Automobile - közölte a magyar társaság az MTI-vel.
2025. Április 27. 08:51, vasárnap | Belföld
Donald Trump Jr: Orbán Viktor és Donald Trump bizalmon alapuló kapcsolata jó alap a gazdasági kapcsolatok erősítésére
Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Donald Trump közötti jó személyes viszony, bizalmon alapuló kapcsolata jó alapot szolgálhat a gazdasági kapcsolatok erősítésére
2025. Április 27. 08:50, vasárnap | Belföld
Meteorológia: csaknem 17 Celsius-fokos eltérés volt pénteken az ország kelet és nyugati része között
Csaknem 17 Celsius-fokos különbség volt pénteken az ország keleti és nyugati részeinek csúcshőmérséklete között - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.