Hírek
2015. Január 07. 07:26, szerda |
Helyi
Forrás: Lenger Varga Péter/ fotó: panoramio.com
Kisiklott a szentendrei HÉV egyik szerelvénye
Kisiklott a szentendrei HÉV egyik szerelvénye kedd kora este az óbudai Tímár utcánál - közölte a Budapesti Közlekedési Központ a Facebook-oldalán.
Kedd kora este ideiglenesen leállt a szentendrei HÉV közlekedése, köszönhetően annak, hogy az óbudai Tímár utcai megállónál kisiklott a Batthyány tér felé haladó egyik szerelvény ötödik kocsija. A baleset miatt a szerelvények helyett pótlóbuszok közlekedtek a Batthyány tér és a Szentlélek tér között szakaszon. A kisiklás okát egyelőre nem közölte a BKK, sérültekről pedig nincs hír.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
