Hírek
2022. Február 22. 16:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Kiskorút kényszerített arra, hogy pornográf felvételeket készítsen neki
Kiskorú sérelmére elkövetett szexuális kényszerítés és pornográf felvétel megszerzésével elkövetett gyermekpornográfia miatt vádat emelt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség egy húszéves férfi ellen.
A Központi Nyomozó Főügyészség keddi közleménye szerint a vádlott egy internetes társkereső oldalon ismerkedett meg 2019 novemberében egy akkor 15 éves lánnyal, akit rávett arra, hogy kompromittáló tartalmú, őt minimális ruházatban mutató fényképeket küldjön neki.
Ezután a férfi a képek nyilvánosságra hozatalával, ismerősei közötti terjesztésével, valamint azzal fenyegette meg a lányt, hogy a fotókkal és az elérhetőségével "szexpartneroldalt" hoz létre, ha nem küld neki újabb, kifejezetten pornográf jellegű fotókat, videókat.
A bíróság elrendelte a vádlott bűnügyi felügyeletét és döntött a távoltartásáról is - közölték.
Az ügyészség a férfira végrehajtandó szabadságvesztés kiszabását, valamint a kiskorúakkal kapcsolatos foglalkozásoktól való végleges eltiltását indítványozta - ismertették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
