Hírek
2013. Június 07. 12:32, péntek |
Helyi
Forrás: lvp/Bakos Krisztina
Leányfalun és Szentendrén is hamarosan a főúton a Duna
A mélyebben fekvő pontoknál már megközelítette a Duna a 11-es utat Leányfalun és Szentendrén is.
Leányfalun a Határcsárdánál mintegy 500 méterre pakolják önkéntesek és hivatásos segítők a homokzsákokat, ezen a szakaszon félpályás útlezárásra kell számítani, illetve rendőrök irányítják a forgalmat. A csárda már vízben áll és hamarosan a 11-es úton áll majd a víz.
Ugyanez jellemző Szentendrén is a 11-es úton Leányfalu felől a Vadkacsa utca után, ahol szintén hamarosan elérheti a Duna a főutat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport
Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe
A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.
