Hírek
2013. Augusztus 11. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: technika.us
LG G2 - végre itt az LG új zászlóshajója
Hosszú várakozás, sok pletyka és kiszivárgott információk után augusztus 7-én New York városában végre hivatalosan is bemutatkozott a nagyközönségnek az új LG G2 okostelefon.
Az LG új zászlóshajója 5.2 colos érintőkijelzője 1080p Full HD felbontáson működik. Az átlagos okostelefonokkal szemben a G2-nél nincsenek fizikai gombok a ház oldalán vagy tetején, helyette a hátlapon, közvetlenül a kamera alatt kapott helyet néhány. S ha már kamera: a készülék az első olyan telefon, amely 13 megapixeles kamerával rendelkezik, mely LED vakuval és optikai képstabilizátorral teszi lehetővé a magas minőségű fotók készítését. Párját az előlapon egy 2.1 megapixeles kamera formájában kell keresni. Az LG G2 belseje négymagos, 2.3GHz-es Qualcomm Snapdragon 800 processzort, 2GB RAM-ot, valamint 32 vagy 64GB belső memóriát rejt. A tárolóhely microSD kártyával még tovább növelhető. A telefonon Android 4.2.2 Jelly Bean operációs rendszer fut, az energiaellátásról pedig egy 3000 mAh akkumulátor gondoskodik. Természetesen a készüléket olyan általános funkciókkal is ellátták, mint a Wi-Fi, a Bluetooth 4.0, az NFC, a GPS, de támogatja a 4G/LTE csatlakozást is.
A tavaly bemutatott LG Optimus G utódja, az LG G2 138.5 x 70.9 x 8.9 mm-es méretekkel bír. A fekete és fehér színben is kapható készülék hamarosan a nagy amerikai szolgáltatók (AT&T, Sprint, T-Mobile, Verizon) kínálatában fog debütálni. Ára egyelőre nem ismert.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
