Hírek
2013. Június 01. 14:00, szombat |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Ma már nem lenne öngyilkos Molnár Anikó

Köszönőviszonyban sincs régi önmagával.
A mostani Molnár Anikó egy magabiztos, határozott lány, aki tökéletesen elégedett az életével. Régebben nem volt ez így, Anikó önképzavarban és anorexiában szenvedett, még az öngyilkosság gondolatával is eljátszadozott – írja a Like magazin.
- Ha ma tükörbe nézek, egy teljesen megújult, sőt, újjászületett Anikót látok. Ez nagyon jó érzés, hatalmas erőt ad – nyilatkozta a magazinnak Molnár. - Volt időszak, amikor egyenesen utáltam a testemet, kimondottan dagadtnak láttam magam. Tudom, hogy minden betegségnek pszichés eredete van, akkoriban nagyon nem találtam a helyem a világban.
A Való Világ második szériája idején, 2003-ban, nagyon jól éreztem magam, bár a magánéletem nem volt mindig felhőtlen. Rá egy évre, a Nagy Ő viszont semmiféle sikert nem hozott, teljesen összeomlottam. Komoly önképzavarban szenvedtem, és bár viszonylag vékony voltam, én mégis kimondottan dagadtnak láttam magam. Ez egy rossz emlékekkel teli időszaka az életemnek.
Sokan azt hiszik, hogy egy celebnek, vagy hírességnek csakis csillogás, és fényűzés az élete, pedig ez messze nem így van. Én már annyiszor megjártam a poklot, hogy az még egy ördögnek is sok lenne.
Amikor az embert elhagyja a nagy szerelme, és hatalmas csalódást okoz neki, akkor szinte létezni sincs kedve. Valóban, még az életet is el akartam dobni magamtól. Azóta megfordult velem a világ, szó szerint 180 fokos fordulatot vett az életem. Azt is tudom, hogy nincs az a férfi, aki annyit érne, hogy az ember kiboruljon miatta, nyugtatókat szedjen, vagy az öngyilkosságra gondoljon.
Nemcsak külsőleg, de belsőleg is megváltoztam, rengeteget erősödtem. Ma már tudom, hogy nem véletlenül kellett átmennem annyi nehézségen, és csalódáson. Ezekre mind szükség volt ahhoz, hogy most ilyen magabiztos, és boldog lehessek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 29. 07:46, kedd | Bulvár
Söréttel lőttek meg ismeretlen elkövetők egy kerecsensólymot a Hortobágyon
2025. Július 28. 07:55, hétfő | Bulvár
Ismét Magyarországon tartják a guppi tenyésztők Európa bajnokságát és kiállítását
2025. Július 27. 09:06, vasárnap | Bulvár
Elsőbálozó lányok lettek a 200. balatonfüredi Anna-bál szépei
A budapesti Szabó Laura lett a 200. Anna-bál szépe, első udvarhölgye a balatonfüredi Windisch Laura, második udvarhölgye pedig a szintén balatonfüredi Zsoldos Laura lett, mindhárman elsőbálozók.
2025. Július 26. 10:05, szombat | Bulvár
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő tiszteletére
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő születésének 100. évfordulója alkalmából.