Hírek
2011. Augusztus 17. 07:17, szerda |
Belföld
Forrás: OrientPress
Magyarország támogatja az iraki újjáépítést

A Külügyminisztérium megdöbbenéssel értesült a 2011. augusztus 15-i, Irak-szerte elkövetett robbantás merényletsorozatról.
A terrorista akciónak ismételten ártatlan emberek estek áldozatul, amit Magyarország elítél - tájékoztatott a Külügyminisztérium.
A Külügyminisztérium együttérzését fejezi ki az áldozatok családjának és az iraki hatóságoknak. Magyarország abban érdekelt, hogy az iraki újjáépítés és a demokratikus intézményrendszer fejlesztése folytatódjon, mindezzel hozzájárulva a lakosság biztonságának megteremtéséhez. Hazánk a rendelkezésére álló eszközökkel támogatja e folyamatot - tette hozzá Szűcs Gabriella, a Külügyminisztérium főosztályvezető helyettese.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 31. 06:00, csütörtök | Belföld
Továbbra is változatlan feltételekkel érvényesíthető a négy vagy több gyermeket nevelő anyák kedvezménye
A négy vagy többgyermekes anyáknak 2020. január 1-je óta a kereső tevékenységből származó jövedelmük után nem kell szja-t fizetniük, ebben semmilyen változás nem történt.
2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld
Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet
A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.
2025. Július 30. 07:32, szerda | Belföld
Lázár János: minden HÉV-vonalat felújít a kormány
A kormány tervezi valamennyi HÉV-vonal felújítását, a munkálatokat pedig a szentendrei HÉV-vel kezdik, ahol sor kerül a teljes pálya, valamennyi állomás és az összes szerelvény rekonstrukciójára
2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán
A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.