Városlista
2026. március 12, csütörtök - Gergely

Hírek

2019. Szeptember 26. 18:01, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Marad a meleg a hétvégén is

Marad a meleg a hétvégén is

A hétvégén is marad a meleg, 20, néhol 25 fok körüli maximumokkal. Emellett sok lesz a napsütés is, szombaton azonban többfelé eső várható

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.

Pénteken mindenütt várható több-kevesebb napsütés, számottevő csapadék nem valószínű. A legalacsonyabb hőmérséklet 6-13, a legmagasabb hőmérséklet 21-26 fok között alakul.

Szombaton az ország északi felén több helyen valószínű eső, zápor. Délebbre csak néhol lehet csapadék. A minimumhőmérséklet 10-15, a maximumhőmérséklet 17-24 fok között várható, a magasabb hőmérséklet délen lesz, napközben.

Vasárnap a több-kevesebb napsütés mellett elvétve fordulhat elő gyenge eső, zápor. A leghidegebb órákban 9-15 fok lesz. Napközben 19-25 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld

Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát

2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld

Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok

Szerinte kamu az egész.

2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld

NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását

Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2026. Március 11. 14:00, szerda | Belföld

BKK: hamarosan minden metrón megjelenik az érintésmentes fizetés