Hírek
2016. Szeptember 03. 11:00, szombat |
Helyi
Forrás: Visegrád Önkormányzata
Mária-napi nagybúcsú
Szűz Mária születésnapjának tiszteletére rendezik meg a Mária-napi nagybúcsút, szeptember 4-én, vasárnap 10 órakor a Mária-kápolnánál.
A szentmisét Kalász István mesterkanonok, plébános celebrálja, majd ezt követően szeretetvendégséget tartunk. Az ünnepséget nemzetiségi énekkarunk és fúvószenekarunk dallamai kísérik. (Rossz idő esetén a nagybúcsút a Keresztelő Szent János Plébániatemplomban tartjuk.)
Seid unsere Gäste!
A Visegrádi Német Nemzetiségi Önkormányzat képviselői
Fotó: visegrad.hu
Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:56, csütörtök | Sport
Európa-liga - A Ferencváros nagy lépést tehet a nyolcaddöntő felé is
2025. December 11. 06:55, csütörtök | Életmód
Óránként akár 150 hullócsillagot is lehet látni a Geminidák meteorraj érkezésével szombat éjszaka
Óránként akár 150 hullócsillagot is meg lehet számolni az év várhatóan leglátványosabb hullócsillag-záporát produkáló Geminidák meteorraj érkezésével.
2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld
Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.
