Hírek
2016. Szeptember 20. 09:00, kedd |
Helyi
Forrás: Szentendre Önkormányzata
Még 3,6 millió pályázható járda- és útépítésre

Még 3,6 millió forintra pályázhatnak a lakosok járda- és útépítésre az idei 1+1-es hozzájárulásra.
Az érdeklődés nagy volt, a 19 milliós keret nagy részét kimerítették a jelentkezők. 2016-ban eddig hét pályázat nyert önkormányzati támogatást.
A Városfejlesztési Bizottság szeptember 8-ai ülésén döntött arról, hogy a pályázati időszakot meghosszabbítja a keret kimerüléséig, folyamatos beadással, de legkésőbb 2016. december 31-ig. Ebben az évben a Barackos úti köz 111-es bejáró, a Mókus, a Deli Antal, a Korona, a Zöld utca és a Stéger köz nyert hozzájárulást járda- vagy útépítésre, felújításra, valamint a 9342/1 jelzésű utca (a Vasúti villasornál) tervezésre összesen 10 403 700 Ft értékben.
Fotó: szentendre.hu
Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld
Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra
Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra
2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld
Varga Mihály: a tartós árstabilitás elérése áll a monetáris politika fókuszában
Az elmúlt hetekben fokozódó geopolitikai feszültségek növelték a globális kockázatokat -