Hírek
2013. Július 29. 08:07, hétfő |
Helyi
Forrás: lvp
Még pár napig tart játékunk – láthatók a szavazatok!

Még néhány napig lehet szavazni a legjobb nyári pillanatot kereső fotójátékunk résztvevőire. Az érkezett képek közt akad rendkívül szép, látványos és humoros.
Láthatóvá vált a szavazatok állása a Keressük a legjobb nyári pillanatot című fotójátékunkon, mely augusztus elsejével zárul. Így még akad néhány nap a szavazatok gyűjtögetésére. Az érkezett fotók készítői között úgy tűnik többen is akadtak, akik csupán szerették volna megmutatni milyen is számukra a legjobb, legszebb nyári pillanat, melyek fotóit bizonyára most is gyűjtögetik. Természetesen volt, aki ezúttal is rendkívül komolyan vette a küzdelmet és mozgósította családját, barátait.
A játék nyereménye a Z+K Euro Kft. Szentendre Építőanyag Kereskedés felajánlásában egy 20 ezer forint összértékű, ajándékutalvány, mely beváltható egy évig a Galamb József utca 2. szám alatti telephelyen homlokzati hőszigetelő vagy építőanyagokra..
Az állás ITT!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Június 14. 09:08, szombat | Külföld
Izraeli légicsapások - Donald Trump amerikai segítséget ígért Izraelnek
Donald Trump amerikai elnök segítséget ígért Izrael védelmében, amennyiben szükségessé válna – az elnök erről pénteken beszélt egy interjúban.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.