Hírek
2018. November 16. 09:14, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghalt egy magyar kamionsofőr egy Déva melletti balesetben
Péntek hajnalban meghalt egy magyarországi kamionsofőr az erdélyi Déva közelében történt balesetben - közölte az Agerpes hírügynökség a Hunyad megyei rendőrség szóvivőjére hivatkozva.
A magyar rendszámú kamion egy kanyarban letért az útról, és mintegy harminc métert az úttest mellett haladt, míg egy fának ütközött. Az ötvenéves sofőr életét nem tudták megmenteni a mentők. A rendőrség feltételezi, hogy a sofőr elaludt vezetés közben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld
Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni
Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
