Hírek
2022. Január 06. 15:14, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Megölte édesanyját egy férfi Hatvanban

Belehalt sérüléseibe egy idős nő, akit fia szúrt meg késsel Hatvanban csütörtökön - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel.
Soltész Bálint tájékoztatása szerint a rendőrségen a feltételezett elkövető jelentette be a bűncselekményt. Az 53 éves férfi telefonon elmondta: hatvani lakásukban megszúrta édesanyját, aki belehalt sérüléseibe.
A szóvivő jelezte: a rendőrök a férfit elfogták, a megyei rendőr-főkapitányság munkatársai megkezdték a helyszíni szemlét, és a férfi elszámoltatása is folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 06:36, péntek | Belföld
Agrometeorológia: folytatódik a csapadékszegény időjárás
Folytatódik a csapadékszegény időjárás, az ország túlnyomó részén tovább szárad majd a talaj és az aszály fokozódására lehet számítani - írta a HungaroMet zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2025. Június 13. 06:35, péntek | Belföld
MÁV-vezérigazgató: a Siemens által szállított valamennyi sorompó teljes körű átvizsgálása indult
A Siemens által szállított valamennyi magyarországi sorompón karbantartási és üzemeltetési auditot végez a cég, amely a jövő hét közepéig tart
2025. Június 12. 07:32, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Brüsszel foghatja a fejét, miközben az amerikaiak és a kínaiak megállapodtak egymással
Magyarország számára jó hír az amerikai-kínai kereskedelmi megállapodás véglegesítése, Brüsszel viszont foghatja a fejét - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán a Facebookon.
2025. Június 12. 07:31, csütörtök | Belföld
Polt Pétert választották az Alkotmánybíróság elnökévé
Polt Pétert választotta az Alkotmánybíróság (Ab) elnökévé szerdán az Országgyűlés, új legfőbb ügyésznek pedig Nagy Gábor Bálintot választották meg.