Hírek
2019. Szeptember 15. 09:49, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Mellbe szúrta férjét egy mátraverebélyi nő
A Bátonyterenyei Rendőrkapitányság súlyos testi sértés bűntett kísérlet megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 44 éves mátraverebélyi nő ellen.
A gyanúsított szeptember 13-án hajnalban mátraverebélyi ingatlanjában egy konyhakést vett magához, majd azzal férjét a mellkasán megszúrta. Az orvosi vélemény szerint a férfi könnyű sérülést szenvedett, azonban a súlyosabb sérülés elmaradása csak a véletlennek volt köszönhető.
A bejelentést követően a rendőrök a nőt elfogták, a kapitányság épületébe előállították, gyanúsítottként kihallgatták, és vele szemben ideiglenes megelőző távoltartást rendeltek el.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld
GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre
Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.
