Hírek

2016. December 05. 07:00, hétfő | Helyi sport
Forrás: Nemzeti Sport

Mezőkövesd ellen nyert Budakalász

A K&H férfi kézilabdaliga 12. fordulójában Mezőkövesden nyert a Budakalász, az egriek kikaptak Vácon, a gyöngyösiek pedig legyőzték a vendég balmazújvárosiakat.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
12. FORDULÓ
MEZŐKÖVESDI KC–CYEB BUDAKALÁSZ 28–29 (14–12)
Mezőkövesd, 600 néző. V: Andorka, Hucker
MEZŐKÖVESD: Holló – Vaskó 3, Vukic, KOVÁCS B. 6, Trivkovics, Szelviaszjuk 2, SZEPESI 8 (5). Cs: Kovács J. (kapus), Pordán, Gulás, Kiss R., Lókodi 3, Radnic 3, Grünfelder 1, Grigorjev 2. Edző: Molnár Ferenc
BUDAKALÁSZ: TAMÁSI – Tóth Á. 3, Szemikov, KONCZ 8, Mazák, Rédai 1, BOHÁCS 7. Cs: VÁCZI (kapus), Halász, Czina, NAGY B. 6 (2), Holdos, Józsa 3, Sutka, Völker B., Parrondo 1. Edző: Horváth Attila
Az eredmény alakulása. 6. perc: 0–3. 9. p.: 3–3. 17. p.: 5–7. 22. p.: 9–7. 24. p.: 9–9. 27. p.: 13–11. 35. p.: 15–15. 40. p.: 17–18. 44. p.: 18–21. 47. p.: 22–23. 53. p.: 23–26. 56. p.: 24–28. 59. p.: 27–28
Kiállítások: 6, ill. 4 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 2/2
MESTERMÉRLEG
Molnár Ferenc: – Nehéz mit mondani az ötödik egygólos vereségünk után. Viszont minden vereség az edzőt terheli. A csapat küzdött, egyúttal bebizonyosodott, kikre lehet számítani, és kikre nem. Utóbbiaktól meg kell szabadulni – vagy az én személyemtől... Egy biztos, változásokra van szükség.
Horváth Attila: – Tudtam, hogy nehéz mérkőzés lesz, mert a mezőkövesdieknek ez volt az utolsó esélyük rá, hogy felzárkózzanak. A küzdelmes meccs elején elhúztunk, aztán egyenlítenünk kellett, és a saját dolgunkat tettük nehézzé. Szünet után négygólos előnyt is szereztünk, ezt azonban egyesek hozzáállása miatt majdnem eladtuk.

Fotó: CYEB Budakalász

Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.

Labdarúgás-Németország

Legidősebb fia gólja ellenére vereséggel búcsúzott a Hertha kispadjától Dárdai Pál

2024. Május 20. 06:00, hétfő | Belföld