Hírek
2017. November 20. 15:34, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Mintegy kétszáz áruházban szervez karácsonyi adománygyűjtést a Magyar Élelmiszerbank

Három napon keresztül, november 24. és 26. között várják a lakosság élelmiszeradományait országszerte mintegy 120 település csaknem 200 áruházában.
A Magyar Élelmiszerbank Egyesület a CIB Bank támogatásával idén is megrendezi hagyományos karácsonyi adománygyűjtő akcióját 5000 önkéntes, köztük a Centrál Színház művészeinek részvételével - közölte az Élelmiszerbank hétfőn az MTI-vel.
A szervezetek november 24-én 15 és 20 óra között, másnap 8 és 19 óra között, november 26-án pedig 8-tól 18 óráig várja a lakosságtól elsősorban a tartós élelmiszeradományokat országszerte az Auchan, a METRO és a Tesco üzletláncokban.
Novemberben a Centrál Színház négy jótékonysági előadást is tartott, ennek keretében a színház közönsége a helyszínen vásárolhatott ajándékcsomagot, amely a kókuszgolyó összetevőit tartalmazta.
Az akciókban összegyűjtött adományokat az Élelmiszerbank karitatív szervezetek közreműködésével a gyűjtések helyének közelében élő rászoruló családoknak juttatja el még karácsony előtt.
Fotó:elelmiszerbank.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.
2025. Június 14. 09:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna a Nyugat nélkül egy napig sem tudna talpon maradni
2025. Június 13. 06:36, péntek | Belföld
Agrometeorológia: folytatódik a csapadékszegény időjárás
Folytatódik a csapadékszegény időjárás, az ország túlnyomó részén tovább szárad majd a talaj és az aszály fokozódására lehet számítani - írta a HungaroMet zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.