Hírek
2011. December 16. 14:26, péntek |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Mission: Impossible - Fantom protokoll: luxusautókat törnek rommá - VIDEÓ

Lélegzetelállítóan látványos lett a sorozat negyedik része. A BMW csúcsmodelljeiben pózol Tom Cruise.
"Az első, autókhoz köthető eseménysorozatra egy dubai menekülős jelenet alkalmával bukkanhatunk, melyre sajnos csak a játékidő felén túl (a film teljes időtartama 133 perc) kerül sor. Ekkor a fő gonoszt, Kurt Hendrickst (Michael Nyqvist) kezdi el üldözni Ethan a homokvihar kellős közepén, először gyalogosan, majd mikor ellensége egy X3-as BMW volánja mögé ül, ő eltulajdonít magának egy - a szó szoros értelmében - tető nélküli BMW 650i kabriót. Nem nehéz kitalálni, hogy a jelenet vége egy hatalmas bumm lesz, a 30 milliós autó rommá törik.
Nem kis feltűnést kelt a film egyik legfontosabb autós szereplője, a szeptemberben lezajlott Frankfurti Autószalonon is kiállított BMW i8, mellyel Indiában mászkál fel-alá Tom Cruise, arról azonban nem tudunk meg semmit, hogy honnan is szerezte az elektromos masinát."
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.