Hírek
2012. Július 31. 12:54, kedd |
Kék hírek
Forrás: MTI
Négy férfi támadt két fegyverneki családra - kezdeményezték az előzetes letartóztatásukat

Négy férfi előzetes letartóztatását kezdeményezte a rendőrség, akik Fegyverneken az utcán megtámadtak két családot szombat éjjel - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-vel.
Pásztorné Kovács Ágnes tájékoztatása szerint egy 25 éves fegyverneki férfi rátámadt egy 35 éves helybéli férfira és családjára. Később további három férfi is bekapcsolódott a családfő ütlegelésébe.
Az apának testvére próbált segíteni, aki szintén hazafelé tartott a családjával. Őt is megverték a támadók.
Többféle szúró-vágó eszköz is előkerült, amelyeket a rendőrség kiérkezése után elrejtettek az elkövetők.
A szóvivő elmondta: a két megtámadott család férfi tagja szenvedett nyolc napon belül gyógyuló, zúzódásos sérüléseket.
A rendőrség felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntettének gyanúja miatt vette őrizetbe a négy férfit, és kezdeményezte előzetes letartóztatásukat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 25. 07:40, péntek | Kék hírek
A próbakör során kilökte a tulajdonost az autójából
A Kecskeméti Járási Ügyészség rablás bűntette miatt vádat emelt egy férfival szemben, aki egy eladásra meghirdetett autóból kilökte a tulajdonost, amikor a próbakör során egy zaj ellenőrzésének ürügyével a gépjárművel félreállt
2025. Április 23. 07:44, szerda | Kék hírek
Rendőrség: 450 ittas sofőr ellen intézkedtek húsvétkor
A húsvéti ünnepek négy napja alatt 450 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján kedden.
2025. Április 20. 09:16, vasárnap | Kék hírek
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében - Videó
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében, a rendőrök hat embert vettek őrizetbe - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság vasárnap a rendőrség honlapján.
2025. Április 18. 09:52, péntek | Kék hírek
Elhunyt Varga Ákos motorversenyző
Közlekedési balesetben elhunyt Varga Ákos, az első magyar motorversenyző, aki teljesítette a Dakar-ralit.