Hírek
2020. November 09. 08:51, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/illusztráció: mti
Nem emelkedett az összhalálozások száma

Nem emelkedett a halálozások száma a koronavírus-járvány miatt Magyarországon.
Ez derül ki a Központi Statisztikai Hivatal friss adataiból. Október közepén egy hét alatt összesen 2470-en haltak meg itthon, míg egy éve ugyanekkor 88-cal kevesebben, 2382-en. Tehát bár a koronavírus áldozatainak száma emelkedik, az elmúlt 10 évre visszatekintve az úgynevezett összehalálozás adata nem nagyobb – hangzott el a TV2 Tények című műsorában vasárnap este.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.
2025. Szeptember 13. 09:24, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a háborús fenyegetettség közvetlen
A Lengyelországot ért szerdai dróntámadás példázata annak, milyen veszélyes körülmények között élünk nap mint nap, a háborús fenyegetettség közvetlen
2025. Szeptember 12. 07:23, péntek | Belföld
Agrometeorológia: az Alföldön csak lassan mérséklődik az aszály
A hét első felének esői, záporai sokfelé adtak alapos öntözést, de a Duna-Tisza közének déli felén továbbra is igen száraz a talaj.