Városlista
2025. július 30, szerda - Judit

Hírek

2016. November 03. 08:00, csütörtök | Helyi
Forrás: Szentendrei Rendőrkapitányság

Nem fizetett az áramért

Nem fizetett az áramért

A Szentendrei Rk. Vizsgálati Osztálya eljárást folytatott K. Béláné 59 éves pomázi lakos ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

A rendelkezésre álló adatok alapján az 59 éves pomázi nő az ingatlanjában 2014. március és 2016. március hónap közötti időszakban illegálisan, elszámolás nélkül vételezett villamos energiát az Elmű Hálózati Kft. hálózatáról.

A szentendrei rendőrök a K. Béláné ellen folytatott eljárást a napokban befejezték és az iratokat vádemelési javaslattal megküldték az illetékes ügyészségnek.

Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Július 30. 10:05, szerda | PR

Beleznay Endre beveszi a Szigetvári Várat

sisakban, történelemmel ès humorral

2025. Július 30. 09:20, szerda | PR

„Gyógyvíz, palacsinta és humorfürdő”

Beleznay Endre csobbanása a Szigetvári Gyógyfürdőben