Hírek
2015. December 30. 08:38, szerda |
Helyi
Forrás: MTI
Nem jár majd sűrűbben a szentendrei hév
A szentendrei hév január 16-ától az eredeti menetrend szerint közlekedik, a járatsűrítés tévesen szerepelt a Budapesti Közlekedési Központ kedd délelőtt kiadott közleményében.
Az információt Dabóczi Kálmán, a BKK vezérigazgatója közölte az MTI-vel.
A társaság korábban azt közölte, hogy január közepétől sűrűbben jár majd a szentendrei hév, a tanítási időszakban munkanapokon az utazási igényekhez kapcsolódóan lesznek változások.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 13. 07:10, szombat | Bulvár
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai fiatal nőnél, további három lepragyanús társa pedig még megfigyelés alatt áll - közölte pénteken a Maszol.ro kolozsvári hírportál.
2025. December 13. 07:10, szombat | Külföld
Ukrajnai háború - Az Európai Unió tartósan befagyasztja az orosz állami vagyont
Az uniós tagállamok kormányait tömörítő Tanács úgy döntött, hogy meghatározatlan időre megtiltja az EU területén befagyasztott, az Orosz Központi Bankhoz tartozó eszközök Oroszországba történő visszautalását
2025. December 13. 07:09, szombat | Belföld
NAV: év végéig érdemes a kisvállalati adót választani
Jövőre még több cég választhatja a kisvállalati adót (kiva), ugyanis megduplázódik a belépési határ.
