Hírek
2013. Február 05. 08:36, kedd |
Helyi
Forrás: MTI / fotó: illusztráció
Nyílászáró gyártóval bővül az ipari park
Szentendrére költözik a műanyag nyílászárókat készítő ISO Kft., mely kinőtte aszódi üzemét és uniós támogatásnak is köszönhetően korszerűsít. Az üzem új munkaerőt is felvesz majd.
Új üzemcsarnokba költözik és korszerűsíti gyártását az ISO Vállalkozási és Kereskedelmi Kft., a cég a 254 millió forintos fejlesztéshez 100 millió forint uniós támogatást nyert el az Új Széchenyi Terv keretében - közölte az MTI-vel a társaság ügyvezetője hétfőn.
Bugyi László elmondta: a felsőkategóriás műanyag nyílászárók, kiegészítők gyártásával, forgalmazásával és beépítésével foglalkozó cég kinőtte aszódi telephelyét, és a mostani fejlesztés révén a főleg Pest megyét és Budapestet kiszolgáló üzem a főváros közeli Szentendrére költözik. A 11-es főút mellett található új ipari parkban az 1800 négyzetméteres, korszerű gépekkel felszerelt új gyártócsarnok mellett egy közel 700 négyzetméteres irodarész és bemutatóterem is épül. A beruházás várhatóan a jövő év elején fejeződik be, és a jelenleg 18 főt foglalkoztató társaság további 10 ember számára biztosít majd munkát az új telephelyen. A mintegy 300 millió forintos éves árbevételű kisvállalkozás tizenhatodik éve tevékenykedik a magyar piacon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 15. 07:44, hétfő | Külföld
Sok embert agyonlőttek egy ausztráliai strandon egy zsidók elleni terrortámadásban
Ismeretlen fegyveresek lelőttek 11 embert, sokakat pedig megsebesítettek az ausztráliai Sydney Bondi Beach nevű híres tengerparti strandján vasárnap.
2025. December 15. 07:43, hétfő | Életmód
Folytatódik a borult, párás időjárás a jövő héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb, de jellemzően borult, párás, ködös időjárás a héten is, de elsősorban a hét elején kisebb körzetekben felszakadozhat a felhőzet.
2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata
Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.
