Városlista
2025. július 30, szerda - Judit

Hírek

2016. November 23. 09:00, szerda | Helyi
Forrás: Pest Megyei Rendőr-főkapitányság

Országosan Keresik az eltűnt fiút

Országosan Keresik az eltűnt fiút

A Hajdúhadházi Rendőrkapitányság általános ügyben körözési eljárást folytat Molnár Gergő eltűnése ügyében. A kapitányság a lakosság segítségét kéri.

Molnár Gergő mogyoródi lakos 2016. augusztus 15-én nyírábrányi tartózkodási helyéről ismeretlen helyre távozott és azóta életjelet nem adott magáról. A 16 éves fiú felkutatására tett eddigi rendőri intézkedések nem vezettek eredményre.

A fiú 170 centiméter magas, vékony testalkatú, haja feltűnően szőke, rövid. Ruházatára vonatkozóan információval nem rendelkezünk.

A Hajdúhadházi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható fiút felismeri, tartózkodási helyével kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a Hajdúhadház Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályán (Hajdúhadház, Bocskai tér 4. szám), vagy tegyen bejelentést telefonon a nap 24 órájában elérhető 06-52/457-040-es telefonszámon, az ingyenesen hívható 06-80/555-111-es „Telefontanú” zöld számán, illetve a 107-es, 112-es központi segélyhívó számok valamelyikén. A bejelentéseket a rendőrség bizalmasan kezeli.

Ha érdekelnek a hasonló tartalmú cikkek, lájkold a Facebook oldalunkat: Infováros Szentendre ... és ne felejtsd el a cikket megosztani az ismerőseiddel, hogy ők is elolvashassák azt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Július 29. 07:45, kedd | Külföld

Parajd - Bevezették a Korond-patak vizét a bánya fölött megépített csőrendszerbe

Bevezették hétfő hajnalban az elárasztott parajdi sóbánya fölött folyó Korond-patak vizét az ebből a célból épített csőrendszerbe, és ezzel végéhez közelednek a bányánál zajló sürgősségi munkálatok