Hírek
2019. Szeptember 14. 00:00, szombat |
Helyi
Forrás: hirado.hu
Öt pár házasodik össze a NOE jóvoltából
Öt pár házasodik össze a Nagycsaládosok Országos Egyesületének (NOE) 31. Őszi találkozóján szombaton a Szentendrei Skanzenben – közölte az egyesület elnöke kedden az M1-en.
Kardosné Gyurkó Katalin felidézte, az egyesület év elején jegyespároknak hirdetett pályázatot, amelynek nyereménye egy NOE által szervezett polgári szertartás és esküvő. Az öt kiválasztott pár a találkozó részvevői előtt házasodhat össze.
Hangsúlyozta, a találkozó célja az értékfelmutatás és a közösségépítés. A nagycsaládosok autóvásárlási támogatásának segítésére pedig a rendezvényen nyolc autómárka modelljeit is tesztelni lehet majd – tette hozzá.
Tudatta, eddig körülbelül négyezren jelezték részvételüket, de az esemény nyitott, ezért helyszíni regisztrációs díj ellenében bárki kilátogathat.
A címlapfotó illusztráció.(forrás: Skanzen)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:49, hétfő | Sport
Abu-Dzabi Nagydíj - Az M4 Sport marad a Forma-1 otthona 2027-ig
Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon.
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Sport
Női kézilabda-vb - Golovin Vlagyimir: szenzációsak a lányaink, megmutatták, mire képesek
2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai
Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia
