Hírek
2014. Május 22. 08:29, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp
5 év, 5 csillag – a V-8 egyedüliként az országban

Magyarországon először kapott 5 csillagos minősítés uszoda kategóriában a V-8 az, a kitüntetést pedig a Magyar Fürdőszövetség a közelmúltban adott át az idén ötéves szentendrei létesítménynek.
Ötéves lett a szentendrei V-8 idén, amely május elsején ünnepelte különféle akciókkal és programokkal születésnapját. Ezt követően talán az egyik legnagyobb elismerő ajándékot kapta az ünnepelt, hiszen az országban egyedüliként 5 csillagos elismerést vehetett át az uszoda és szabadidőközpont.
„Örömmel jelentjük, hogy uszodánk kiváló minőségének már írásos bizonyítéka is van. Elnyertük a Magyar Fürdőszövetség Minősítő Bizottságának 5 csillagát, még hozzá Magyarországon először. A minősítés rendkívül bonyolult folyamat. Három fő területre terjed ki az értékelés: általános telepítési, működési, műszaki és higiénés feltételek; a szolgáltatások színvonala; humán felkészültségi, szakképzettségi követelmények. Ezeken a területeken belül azután különböző, pontértékkel ellátott minősítési szempontok szerepelnek. A maximálisan elérhető pontszám 197. 180 feletti teljesítményt jutalmazza 5 csillaggal a Fürdőszövetség” – tájékoztatott a részletekről a V-8.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Április 27. 08:56, vasárnap | Belföld
Megjelenik a kínai Chery autómárka a magyar piacon
Megjelenik a Chery autómárka Magyarországon, a vezérképviseleti feladatokról a Grand Automotive vállalattal kötött megállapodást a kínai Chery Automobile - közölte a magyar társaság az MTI-vel.
2025. Április 27. 08:51, vasárnap | Belföld
Donald Trump Jr: Orbán Viktor és Donald Trump bizalmon alapuló kapcsolata jó alap a gazdasági kapcsolatok erősítésére
Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Donald Trump közötti jó személyes viszony, bizalmon alapuló kapcsolata jó alapot szolgálhat a gazdasági kapcsolatok erősítésére
2025. Április 27. 08:50, vasárnap | Belföld
Meteorológia: csaknem 17 Celsius-fokos eltérés volt pénteken az ország kelet és nyugati része között
Csaknem 17 Celsius-fokos különbség volt pénteken az ország keleti és nyugati részeinek csúcshőmérséklete között - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.