Hírek
2014. Január 10. 08:00, péntek |
Helyi
Forrás: lvp
Célban a Kőzúzó utcai sportpálya felújítása - 100 milliós beruházás - VIDEÓ

Hamarosan elkészül a Kőzúzó utcai sporttelep felújítása. A 100 millió forintos pályázati támogatásból a labdarúgópálya és az öltöző már elkészült. A beruházás mellett két kisbuszt is vásárol a Dunakanyar SE.
Már a finisben tartanak a Dunakanyar SE kezelésében lévő Kőzúzó utcai sportpálya felújításai munkái. A sporttelep 100 millió forintból pályázati lehetőségnek köszönhetően újul meg. A beruházás keretében már a labdarúgópálya el is készült.
Batári Csaba az egyesület vezetője kifejtette, hogy a pálya mellett, ahogy fogalmazott, a korábban förtelmes állapotban lévő öltözőépületet is, 200 négyzetméter alapterületen a kis fitnessteremmel együtt, sikerült felújítani. Jelenleg még a bútorok hiányoznak az épületből, de a tervek szerint ezek is meglesznek február közepéig. A márciusi bajnoki kezdéstől így teljesen berendezett és korszerű létesítményben sportolhatnak a gyerekek.
A fejlesztések azonban ezzel nem értek véget, mivel újabb pályázati forrásból két kisbuszt is vásárol az egyesület, valamint a későbbiekben egy sportcsarnok építését is tervezi a focipálya mögött.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Augusztus 01. 09:58, péntek | PR
„Próbálj meg nyugdíjas lenni 30 évesen!” – Augusztusban újra jön a K&H nagy túlélőkísérlete
a díjat nyert influenszerkampány újraindul
2025. Augusztus 01. 08:47, péntek | Életmód
Svábhegyi Csillagvizsgáló: újra megfigyelhető lesz a Perseidák meteorraj
A Perseidák meteorraj augusztus 12-én hajnalban éri el maximumát, óránként 50-70 hullócsillaggal -