Hírek
2013. Április 27. 07:55, szombat |
Helyi
Forrás: lvp
Féltékenység miatt lőhetett hétszer a szentendrei férfi
Hétszer is rálőhetett élettársára pénteken az a szentendrei férfi, aki a gyanú szerint féltékenységből támadott. Az eddigi információk szerint, az asszony szerencséjére egyik töltény sem talált létfontosságú szervet.
Veszekedést követően családi házukban többször is meglőtte élettársát egy szentendrei férfi péntek hajnalban, majd a bűncselekmény után elmenekült luxusautójával. Az asszonyt kórházba szállították.
Egyes információk szerint a gyanúsított hét lövést is leadhatott élettársára, akinek az eddigi adatok alapján rendkívül nagy szerencséje volt, mivel a lövedékek nem értek létfontosságú szerveket. Jelenlegi állapotáról egyelőre nincs hírünk.
A férfi továbbra is menekül, a rendőrség fokozott erővel keresi. A hatóság arra kér mindenkit, hogy mivel a gyanúsítottnál fegyver van, ezért ne próbálja meg senki feltartóztatni, hanem értesítse a rendőrséget.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 15. 07:44, hétfő | Külföld
Sok embert agyonlőttek egy ausztráliai strandon egy zsidók elleni terrortámadásban
Ismeretlen fegyveresek lelőttek 11 embert, sokakat pedig megsebesítettek az ausztráliai Sydney Bondi Beach nevű híres tengerparti strandján vasárnap.
2025. December 15. 07:43, hétfő | Életmód
Folytatódik a borult, párás időjárás a jövő héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb, de jellemzően borult, párás, ködös időjárás a héten is, de elsősorban a hét elején kisebb körzetekben felszakadozhat a felhőzet.
2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata
Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.
