Hírek
2014. Június 02. 07:56, hétfő |
Helyi
Forrás: lvp
Kisoroszi ló és lovasa lett a harmadik a Tahitótfalui Vágtán
A hétvégén zajlott le az Eperfesztivál részeként a Tahitótfalui Vágta, melyen többek közt Kisoroszi is képviseltette magát. Nagy Renáta Rezgő nevű lovával ráadásul a harmadik helyen zárt.
Koncertek, szórakozás és minden, ami eper – ez jellemezte a tahitótfalui Eperfesztivált a hétvégén. Illetve a Nemzeti Vágta területi versenye, melyen többek közt Kisoroszi is indult.
Fotón: a győztes kállósemjéni Palicz Krisztián Csinos nevű lován a Tahitótfalui Vágta befutójában május 31-én. Balról Tokod város képviseletében a második helyezett Ailer József Titok nevű lovával, valamint a harmadik helyezett Nagy Renáta, Kisoroszi lovasa Rezgő nevű lován. MTI Fotó: Kovács Attila
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek
