Hírek
2013. Április 19. 08:30, péntek |
Helyi
Forrás: lvp
Olcsóbb lesz a közétkeztetés Szentendrén
Kiemelt ügyként kezeli a városvezetés Szentendre közétkeztetését, ezért a legutóbbi testületi ülésen a képviselők tárgyaltak díjának mérsékléséről. Várhatóan ősszel kedvezőbb áron folyik majd a közétkeztetés.
A testületi döntés értelmében idén nem emelkednek a közétkeztetési díjak, sőt várhatóan szeptembertől csökkennek is. A képviselők ugyanis erről döntöttek a legutóbbi közgyűlésen, melyen elhangzott, a város célja, hogy a szülőkre kevesebb terhet rójon, és ezzel együtt minél több gyermek napi étkezéséhez tudjon hozzájárulni. Ezzel szemben a gondozási díjaknál emelés várható, de az önkormányzat azon dolgozik, hogy ez ne jelentsen majd többlet költséget a szerényebb jövedelműeknek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Október 27. 10:17, hétfő | Sport
Manzák Martin az MNASz Gokart Kupa Junior győztese 2025-ben.
A még csak 12 éves Martin, az első évében Bajnoki címet szerzett!
2025. Október 27. 07:48, hétfő | Belföld
Orbán Viktort fogadja XIV. Leó pápa
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes társaságában látogatást tesz a Vatikánvárosi Államban és Rómában, az Olasz Köztársaságban - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály
