Hírek
2013. Január 14. 18:06, hétfő |
Helyi
Forrás: lvp
Rubint Réka gyermekeivel a szentendrei hó fogságában

Rubint Rékát és gyermekeit láthatóan nem zavarta, hogy ma reggelre majd 30 centiméter hó esett Szentendrén. Férje, Schobert Norbi viszont annyira nem örült a hónak, és hogy otthon rekedt családja.
A hó fogságában címet adta Rubint Réka ma reggel készült fotójának, melyet megosztott az interneten. A fitness edző mindezt az után tette, hogy hajnalig ma Szentendrén majd 30 centiméter hó hullott.
Schobert Norbi saját posztjában hozzáfűzte, hogy ma reggel tényleg a hó fogságában rekedt családja, mivel se dolgozni nem tudtak menni, se iskolába nem tudták vinni a gyereket. A fitnessguru kifejtette, hogy szerinte az utak még terepjáróval is életveszélyesek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 31. 07:49, csütörtök | Külföld
Hszi Csin-ping: Kína gazdasága továbbra is komoly kihívásokkal néz szembe
Kína gazdasága továbbra is komoly kockázatokkal és kihívásokkal néz szembe - figyelmeztetett Hszi Csin-ping kínai államfő a Kínai Kommunista Párt legfelső döntéshozó testületének szerdai ülésén Pekingben.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Életmód
Csalók élnek vissza az OTP Bank egyik vezetőjének nevével
Az OTP Bank egyik vezetőjének nevével visszaélve, magukat rendőröknek kiadó csalók videóhívásban keresik meg az ügyfeleket, hogy pénzt szerezzenek tőlük - hívta fel a figyelmet a pénzintézet szerdán.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik