Hírek
2014. December 13. 21:54, szombat |
Helyi
Forrás: police.hu
Szexuális bűnöző Pomázon – aki látta, értesítse a rendőrséget

Szexuális visszaélés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Szentendrei Rendőrkapitánysága.
A rendelkezésre álló adatok szerint az ismeretlen férfi október 21-én 16 óra körüli időben a Pomáz, Gábor Áron utcában megszólított egy hazafelé tartó 12 éves lányt, akitől megkérdezte, hogy elmegy-e vele fagylaltozni, majd arcon puszilta. A lány ezt követően elfutott.
A férfi október 22-én 13 óra 30 perc körüli időben a Pomáz, Kubinyi utcában egy 16 éves lányt szólított meg, majd meg akarta fogni a fenekét, mire a lány a nála lévő esernyővel a férfi felé csapott. Az ismeretlen férfi ekkor elfutott a helyszínről.
Az ismeretlen tettes egy 18-25 év közötti, 175-180 centiméter magas, vékony testalkatú férfi. Haja hosszú, göndör, barna színű. Arca borostás. A bűncselekmény elkövetéskor kék színű farmernadrágot és sötét baseball sapkát viselt, valamint egy fekete színű mountain bike kerékpárral közlekedett.
A férfiról grafika készült.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Szentendrei Rendőrkapitánysága kéri, hogy aki a képen látható férfit felismeri, tartózkodási helyéről vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, hívja a 06-1-236-28-83-as telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 ,,Telefontanú" zöld számán (h-cs: 8-16 p: 8-13), a 107, vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 31. 07:49, csütörtök | Külföld
Hszi Csin-ping: Kína gazdasága továbbra is komoly kihívásokkal néz szembe
Kína gazdasága továbbra is komoly kockázatokkal és kihívásokkal néz szembe - figyelmeztetett Hszi Csin-ping kínai államfő a Kínai Kommunista Párt legfelső döntéshozó testületének szerdai ülésén Pekingben.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Életmód
Csalók élnek vissza az OTP Bank egyik vezetőjének nevével
Az OTP Bank egyik vezetőjének nevével visszaélve, magukat rendőröknek kiadó csalók videóhívásban keresik meg az ügyfeleket, hogy pénzt szerezzenek tőlük - hívta fel a figyelmet a pénzintézet szerdán.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik