Hírek
2013. Október 03. 09:16, csütörtök |
Helyi
Forrás: lvp/PMRFK
Pilisvörösvári könyvtolvajokat keres a rendőrség - FOTÓ

Két férfi könyveket tulajdonított el még a nyáron egy pilisvörösvári könyvesboltból. A rendőrség eljárást folytat lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettesek ellen, akinek fotóit közzé tette a hatóság.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint az ismeretlen elkövetők még július 19-én 12 óra körüli időben egy pilisvörösvári könyvesboltban elterelték az eladó figyelmét és több könyvet eltulajdonítottak. Az üzlet kamerája felvételt készített az elkövetőkről.
A rendőrség kéri, hogy aki a képen látható férfiakkal kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, hívja rendőrséget a 23/505-400 telefonszámon, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán (h.-cs.: 8-16, p.: 8-13), továbbá a 107, vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek
A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon
Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik