Hírek
2019. December 23. 08:15, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok
Pofon és hajtépés lett a közösségi oldali vita vége
A két fürgedi nő egy Facebook bejegyzés miatt keveredett szóváltásba, melynek tettlegesség lett a vége.
A Tamási Rendőrkapitányságon befejezték annak az ügynek a vizsgálatát, melyet egy 22 éves fürgedi nővel szemben folytattak garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
Egy állampolgár tett bejelentést október 27-én a rendőrségre, hogy nem sokkal korábban nevelt lányát egy fürgedi nő megverte. A kiérkező egyenruhások a helyszínen végzett adatgyűjtés során megállapították, hogy a két fiatal az utcán keveredett szóváltásba egy Facebook bejegyzés miatt.
A későbbi sértett – egy 19 éves lány – korábban üzenetben sértegette a 22 éves fürgedi nő testvérét, aki ezt számon kérte tőle. A két fiatal az utcán vitatkozni kezdett, és az idősebbik nő előbb pofon vágta a sértettet, majd a haját is tépni kezdte.
Az eset kapcsán a tamási rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki a 22 éves fürgedi fiatalt garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt, aki a bűncselekmény elkövetését elismerte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.
