Hírek
2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.
Ezúttal is a védelem két oldalán, a kezdőcsapatban számolt Arne Slot vezetőedző a két magyar válogatott futballistával, a kapus Pécsi Ármin nem volt keretben. Kerkez az első félidő közepén sárga lapot kapott műesésért, majd a 38. percben le is cserélte őt a vezetőedző.
Már úgy tűnt, a 84. perctől emberelőnyben futballozó vendégcsapat először veszít pontokat a Premier League mostani idényében, amikor a hosszabbításban büntetőhöz jutott a Liverpool, Mohamed Szalah pedig értékesítette azt. Csapata ezzel megőrizte hibátlan mérlegét a bajnokságban.
Premier League, 4. forduló:
Burnley-Liverpool 0-1 (0-0)
később:
Manchester City-Manchester United 17.30
szombaton játszották:
Brentford-Chelsea 2-2 (1-0)
Arsenal-Nottingham Forest 3-0 (1-0)
Bournemouth-Brighton 2-1 (1-0)
Crystal Palace-Sunderland 0-0
Everton-Aston Villa 0-0
Fulham-Leeds United 1-0 (0-0)
Newcastle United-Wolverhampton Wanderers 1-0 (1-0)
West Ham United-Tottenham Hotspur 0-3 (0-0)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport
A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként
Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.
2026. Január 26. 06:59, hétfő | Sport
Férfi vízilabda Eb - Ezüstérmes a magyar válogatott
Ezüstérmesként zárt a magyar válogatott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokságon, Varga Zsolt együttese a vasárnapi döntőben 10-7-e vereséget szenvedett a házigazda és olimpiai bajnok szerb csapattól.
2026. Január 25. 08:41, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlai gólt szerzett, Tóth debütált, kikapott a Liverpool a Bournemouth-tól
2026. Január 25. 08:37, vasárnap | Sport
Futsal Eb - Sporttörténeti győzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar válogatott első mérkőzésén 4-2-re legyőzte Lengyelországot szombaton, a lett-litván-szlovén közös rendezésű futsal Európa-bajnokságon.
