Városlista
2025. október 29, szerda - Nárcisz

Hírek

2019. Május 02. 07:22, csütörtök | Kék hírek
Forrás: police.hu

Rendőrök segítettek a kiskacsákon

Rendőrök segítettek a kiskacsákon

Rövid időre elvesztette kicsinyeit egy vadkacsamama Szegeden. A pelyhesek egy vízelvezető árokba estek, ahonnan a rendőrök szedték ki őket, majd biztonságos helyen elengedték a családot.

A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányságra április 29-én valamivel 9 óra előtt érkezett bejelentés egy állampolgártól arról, hogy kiskacsák estek a vízelvezetőbe a Csongrádi sugárúton és nem tudja kiszabadítani őket. A helyszínre a Készenléti Rendőrség kétfős járőre érkezett. A rendőrök a csatornafedelet felnyitották, majd egy szűrő és az arra rákötött madzag segítségével 12 kiskacsát emeltek ki a lyukból. A rendőrök a kacsacsaládot a közelben levő Vértóhoz szállították, ahol szabadon engedték őket.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 29. 07:31, szerda | Kék hírek

Halottak napja - A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén

A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata kedden a rendőrség honlapj

2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek

Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit

Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek

NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében

Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.