Városlista
2026. március 14, szombat - Matild

Hírek

2013. Augusztus 07. 11:04, szerda | Kék hírek
Forrás: MTI

Robbanás Óbudán - Tovább omlik az épület, a szakemberek nem tudják megközelíteni

Robbanás Óbudán - Tovább omlik az épület, a szakemberek nem tudják megközelíteni

A szakemberek egyelőre nem tudják megközelíteni a szerda hajnalban felrobbant, életveszélyessé nyilvánított óbudai épületet, mert az tovább omlik - számolt be az MTI tudósítója a helyszínről.

A Tímár utcai házról időről időre újabb épületrészek, törmelékhalmok zuhannak le hatalmas porfelhőt keltve, ezért a tűzoltók, és az időközben a helyszínre érkező Hunor mentőcsapat tagjai sem tudják megközelíteni.
A szakemberek jelenleg gépekkel próbálják a ház instabil szerkezeti elemeit eltávolítani.
Azt továbbra sem tudni, hogy az épületben lakó két idős ember a robbanás idején a házban tartózkodott-e.
Az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-vel azt közölte, egy fiatalember szenvedett súlyos sérüléseket a házrobbanásban; a férfi a vállán, a karján és a fején sérült meg, feltehetőleg a ráomló törmeléktől.

Címkék: Robbanás-baleset

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek

A filmre vett betörés

Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.

2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek

Bilincsben a rablóbanda tagjai

A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.