Hírek
2017. Január 09. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Robbanás történt egy szeged-gyálaréti házban, többen megsérültek

Öten megsérültek, egyikük életveszélyesen, amikor az elsődleges adatok szerint felrobbant egy turistagázpalack vasárnap egy szeged-gyálaréti házban - tájékoztatta a katasztrófavédelem szóvivője az MTI-t.
Molnár Krisztina a Csongrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, a szegedi tűzoltókat robbanáshoz riasztották vasárnap délután, tűz nem keletkezett, de a házban tartózkodó két felnőtt és három gyerek megsérült, az egyik felnőtt életveszélyesen.
Az elsődleges adatok szerint turistagázpalackot használtak az épületben, amely felrobbant. A detonáció következtében az épület megrongálódott, volt olyan ablak, amelyik tokostul szakadt ki - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld
Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra
Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra
2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld
Varga Mihály: a tartós árstabilitás elérése áll a monetáris politika fókuszában
Az elmúlt hetekben fokozódó geopolitikai feszültségek növelték a globális kockázatokat -
2025. Április 26. 10:07, szombat | Belföld
Giorgia Meloni olasz miniszterelnökkel tárgyalt Orbán Viktor
2025. Április 26. 10:05, szombat | Belföld
Ferenc pápa búcsúztatása - Ma helyezik végső nyugalomra a katolikus egyházfőt
Ma helyezik végső nyugalomra Ferenc pápát, a gyászszertartás délelőtt 10 órakor kezdődik a vatikáni Szent Péter-bazilika előtti téren.