Hírek
2017. Július 11. 07:52, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Siófokon kempingezőkre dőlt egy fa, öten megsérültek
Kempingezőkre zuhant egy kidőlt fa Siófokon a hétfő esti viharban, öten megsérültek - tájékoztatta a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője kedd reggel az MTI-t.
Bázelné Mihályka Szabina közölte: a sérültek megközelítése és kiszabadítása is gondot okozott, mert a letört faágak, kidőlt fák akadályozták a helyszínre jutást. Négy felnőttet kórházba kellett vinni, az ötödik csak könnyebben sérült meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.
