Városlista
2026. február 15, vasárnap - Kolos

Hírek

2018. Április 12. 18:08, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Sok lesz a napsütés a hétvégén is

Sok lesz a napsütés a hétvégén is

Helyenként eső, zápor, esetleg zivatar is lehet, de emellett sok lesz a napsütés, napközben többfelé 20-25 fokos maximumok várhatók - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos középtávú előrejelzéséből.

Pénteken nyugaton kevés felhőre, napos időre lehet számítani. A középső országrészben délelőtt, keleten délután szakadozik fel jelentősebben a felhőzet, főként keleten valószínű zápor, zivatar. A szél megélénkül, főként az Észak-Dunántúlon erős, zivatarok környezetében viharos széllökések is lehetnek. A legalacsonyabb hőmérséklet 10-15, a legmagasabb hőmérséklet 18-24 Celsius-fok között valószínű.

Szombaton időnként megélénkül a légmozgás, de több órára kisüt a nap, csapadék nem valószínű. A leghidegebb órákban 5-11 fok lehet. Napközben 20-25 fokig melegszik a levegő.

Vasárnap is főként napsütéses idő várható. Délután délnyugaton, nyugaton megvastagszik a felhőzet, és elsősorban ott helyenként eső, zápor, esetleg egy-egy zivatar is kialakulhat. Emellett többfelé élénk, a Szeged-Győr sávban erős széllökések is lehetnek. A minimumhőmérséklet 8-14, a maximumhőmérséklet 22-26 fok között alakul - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld

Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár

Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.

2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat

A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -

2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld

Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter

Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.