Hírek
2015. December 18. 06:41, péntek |
Helyi sport
Forrás: Szentendre Önkormányzata
Sportkarácsony Szentendrén
Idén harmadik alkalommal rendezte meg az önkormányzat a Sportkarácsonyt a V8-ban. Az ünnepség alkalmából a város elismerő okleveleket adott át az év egyesületek által javasolt legjobb sportolóinak.
Ebben az évben a városvezetés úgy határozott, hogy a beérkezett ajánlások alapján egy-egy különdíjban részesíti mind a felnőtt női, férfi, ifjúsági, valamint edzői, csapat és egyesületi nevezetteket.
A jeles esemény alkalmából az önkormányzat részéről Petricskó Zoltán alpolgármester és Dombay Zsolt sporttanácsnok adták át a díjakat. Dombay Zsolt köszöntőbeszédében külön kiemelte annak fontosságát, hogy a város sportéletében jelentős eredményeket elérő sportolókat köszöntse a város, ahogy az élet számos területén dolgozó embereket, közösségeket is elismeri.
Szentendre Város 2015 évi legjobbjai:
Felnőtt női sportoló: Jeszenkovits Judit úszó világbajnok, SZKHSE, Elevenek SE és Lepsényi Boglárka, lábtenisz világbajnok – Szentendrei Kinizsi Honvéd SE
Felnőtt férfi sportoló: Dalkó Soma, labdarúgás – Szentendre Városi SE
Ifjúsági női sportoló: Abonyi Tóth Glenda, úszó Magyar Bajnok– Honvéd Kossuth Lajos SE Szentendre
Ifjúsági férfi sportoló: Adolf Balázs, Országos Serdülő Bajnok, kajak- Szentendre Kajak Kenu SE
Legjobb edző: Tóth Attila– Piramis SE
Legjobb Csapat: Felnőtt férfi KATA Piramis SE
Legjobb egyesület: Szentendrei Kinizsi Honvéd Sport Egyesület
Év Sportmenedzsere: Batáriné Balázs Erzsébet – Dunakanyar SE
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 14. 14:00, szombat | Életmód
A Quimby új dalokkal készül márciusi jubileumi koncertjére
2026. Február 14. 12:00, szombat | Külföld
Donald Trump ismét közzétette azt a bejegyzését, amiben Orbán Viktort támogatja
Donald Trump amerikai elnök megismételte pénteken az Orbán Viktor magyar miniszterelnököt támogató múlt heti internetes bejegyzését.
2026. Február 14. 11:00, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Megvan az Újpest idei első győzelme
Az Újpest hazai pályán 2–1-re nyert a tizenegyest hibázó Debrecen ellen a labdarúgó Fizz Liga 22. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén, és ezzel megszerezte idei első győzelmét.
