Hírek
2021. Augusztus 16. 06:00, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Súlyosan megverte feleségét és a nő barátnőjét is
Őrizetbe vették a rendőrök azt a sajószentpéteri férfit, aki életveszélyes sérülést okozva bántalmazta feleségét.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy 54 éves sajószentpéteri férfival szemben – közölte a rendőrség.
A férfi augusztus 13-án 21 óra 30 perc körül megjelent a felesége barátnőjének sajószentpéteri lakásában, ahol a felesége és a lakás tulajdonosa tartózkodott.
A férj először fenyegette a feleségét, majd ütlegelte, rugdosta, illetve bántalmazta a védelmére kelő barátnőjét is.
A férfi a feleségének életveszélyes, míg a lakás tulajdonosának könnyebb sérüléseket okozott.
A járőröket a sértettek telefonon keresztül értesítették, akik azonnal a helyszínre mentek, majd megkezdték az onnan időközben elmenekült elkövető felkutatását, akit másfél órán belül elfogtak.
A nyomozók a gyanúsítottat kihallgatását követően őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről
Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:
