Városlista
2026. március 5, csütörtök - Adorján

Hírek

2020. November 20. 07:00, péntek | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.ji

Százmillió forint értékű marihuánát foglaltak le a rendőrök - VIDEÓ

Százmillió forint értékű marihuánát foglaltak le a rendőrök - VIDEÓ

Őrizetbe vették azt a férfit, akitől a Velencén elfogott díler vehette a kábítószert. A két embernél mintegy százmillió forint értékű marihuánát foglaltak le - közölte a rendőrség csütörtökön a www.police.hu oldalon.

A rendőrök még szerdán fogtak el egy feltételezett dílert Fejér megyében, a menekülés közben egy rendőrt elsodró férfi kocsijában hat kilogramm marihuánát találtak.

A nyomozók még az éjjel Budapest IX. kerületében elfogták azt a szerb férfit is, akitől a megalapozott gyanú szerint a drog származott. Az ő lakását átkutatva további 32 kilogramm kábítószergyanús növényi anyagot, csaknem nyolcmillió forintot és két gépkocsit foglaltak le a rendőrök.

A rendőrség tájékoztatása szerint a két helyszínen talált marihuána feketepiaci értéke körülbelül százmillió forint.

Közölték azt is, hogy mindkét gyanúsítottat kábítószer-kereskedelem elkövetése miatt hallgatták ki, majd vették őrizetbe a Budapesti Rendőr-főkapitányság nyomozói.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld

Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni

A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.

2026. Március 05. 06:54, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter két ukrajnai magyar hadifogollyal tért haza Putyintól

A miniszter szerint nem kért cserébe semmit az orosz elnök.

2026. Március 04. 16:00, szerda | Belföld

A Mol szerint a Janaf magadabb tranzitdíjon szállít olajat

100 kilométerenként ugyan drágább a tranzitdíj, ám az Adria vezeték nagyságrendekkel rövidebb, mint a Barátság.

2026. Március 04. 12:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel

Orbán Viktor telefonon tárgyalt Vlagyimir Putyin orosz elnökkel - közölte a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály az MTI-vel kedden.