Hírek
2014. Február 02. 08:00, vasárnap | Helyi
Támogassuk az Árvácskát!
Segítsük idén is a jövedelemadó 1 százalékának felajánlásával a Szentendrei Árvácska Állatvédő Egyesületet.
Az egyesület 1997 óta működik, szűkös anyagi keretek között tartja fenn magát, állami vagy önkormányzati támogatás nélkül. A non-profit szervezet az állatmenhely fenntartásához és üzemeltetéséhez szükséges pénzeszközöket önkéntes egyéni támogatóktól, civilek 1 százalék adó-átutalásából kapja, amihez ritka esetben pályázat útján nyer kiegészítést.
„Az állatmenhely fennmaradásához, további üzemeltetéséhez, a kóbor állat probléma szűnni nem akaró gondjainak megoldásához nagyon nagy szükségünk van az így elérhető pénzügyi támogatásra” – fejtette ki az egyesület.
További információk: www.arvacska.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
