Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2014. Április 04. 09:54, péntek | Helyi
Forrás: lvp/Szentendrei kapitányság

Táskatolvajt fogtak a szentendrei rendőrök

Táskatolvajt fogtak a szentendrei rendőrök

Ellopott egy táskát, majd megpróbálta használni a benne lévő bankkártyákat, de végül nem járt sikerrel az a 45 éves szentendrei nő, akit hamar sikerült a rendőrségnek elfogni a minap.

T. Ambrusné 45 éves szentendrei lakos megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy április 2-án a reggeli órákban egy szentendrei irodaház portájáról eltulajdonított egy válltáskát, melyben a tulajdonos okmányai és bankkártyái voltak. A gyanúsított a bankkártyákkal ezt követően megkísérelt pénzt felvenni, azonban nem járt sikerrel, ezért a kártyákat eldobta. A sértett bejelentését követően a nyomozók a beszerzett adatok alapján beazonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható T. Ambrusnét. A 45 éves asszonyt gyanúsítottként hallgatták ki, mely során a bűncselekmény elkövetését beismerte.

T. Ambrusné ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt- szabadlábon hagyása mellett- a Szentendrei Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja a nyomozást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.