Hírek
2013. Március 02. 15:35, szombat |
				Kék hírek				
Forrás: MTI
				
				Teherautók balesete a 4-es főúton
 
								
				
				Sérült járművek a 4-es számú főúton Fegyvernek és Kenderes között, miután egy szlovák rendszámú kamion az út szélén parkoló magyar pótkocsis teherautónak ütközött 2013. március 2-án. A balesetben egy ember súlyosan megsérült. A műtrágyát szállító jármű rakománya az úttestre és az árokba borult.
	
MTI Fotó: Bugány János
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Kék hírek
Halálra vert egy férfit két fiú egy hajdúnánási buszmegállóban
Halálra vertek egy férfit egy hajdúnánási buszmegállóban, a két fiatalkorú gyanúsítottat elfogták - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
2025. Október 29. 07:31, szerda | Kék hírek
Halottak napja - A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén
A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata kedden a rendőrség honlapj
2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek
Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit
Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.
2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek
NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében
Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében
