Hírek
2017. Július 08. 08:23, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Tóba hajtott egy férfi Vadnánál, szabadnapos rendőrök mentették ki az autójából

Tóba hajtott egy férfi egy Vadna mellett található szabadidőparkban, őt és utasát rendőrök mentették ki az autóból pénteken - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy a szabadnapos miskolci járőrök horgásztak, amikor egy 32 éves budapesti férfi kocsijával az útról lesodródva egy fának csapódott, majd a tóba csúszott - feltehetően azért, mert nem megfelelően választotta meg járműve sebességét.
A közlemény szerint a két törzsőrmester azonnal a bajbajutottak segítségére sietett: a gyorsan süllyedő autóhoz úsztak, kifeszítették annak vezető oldali ajtaját, majd a partra támogatták a sofőrt és 20 éves utasát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld
Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet
A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.
2025. Július 30. 07:32, szerda | Belföld
Lázár János: minden HÉV-vonalat felújít a kormány
A kormány tervezi valamennyi HÉV-vonal felújítását, a munkálatokat pedig a szentendrei HÉV-vel kezdik, ahol sor kerül a teljes pálya, valamennyi állomás és az összes szerelvény rekonstrukciójára
2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán
A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.
2025. Július 29. 07:41, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: az amerikai beruházások ellensúlyozzák az Európai Bizottság által okozott károkat