Hírek
2018. Március 01. 12:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 12 kiló drogért nyolc év fegyházat kapott
Nyolc év fegyházra és öt év kiutasításra ítélte a Kecskeméti Törvényszék azt a koszovói férfit, aki januárban az általa vezetett autóban több mint 12 kilogramm kannabiszt rejtett el
- tájékoztatta a törvényszék csütörtökön az MTI-t. A közlemény szerint az 57 éves férfi által vezetett autóban január 14-én a tompai határátkelőhelyen 16 csomag, összesen 12675 gramm kábítószert találtak elrejtve. A vádlott az Albániában vásárolt kannabiszt a fia autójával Olaszországba akarta vinni.
Az ítélet ellen a vádlott és védője enyhítésért és a minősítés - kábítószer-kereskedelem helyett kábítószer-birtoklás - megváltoztatása érdekében fellebbezett, amelyekről a Szegedi Ítélőtábla dönt majd. A vádlott előzetes letartóztatását a bíróság a másodfokú eljárás befejezéséig fenntartotta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
