Hírek
2022. Szeptember 28. 09:22, szerda |
Belföld
Forrás: Police.hu
Több tucat indítókulcsot találtak az autótolvajnál a rendőrök
Elloptak egy teherautót a XIII. kerületből. Az angyalföldi rendőrök másnap vették őrizetbe a feltételezett tettest, aki akkor két másik kocsit próbált idegen kulcsokkal felnyitni.
Az erkélyről figyelt fel egy lakó a főváros XIII. kerületében egy gyanús alakra, aki két autót próbált idegen kulcsokkal kinyitni 2022. szeptember 24-én délután. Az egyik kocsi a szemtanú szomszédjáé volt, ezért az ismeretlen után mentek, és feltartóztatták a közben értesített rendőrök érkezéséig.
Az angyalföldi rendőrök előállították és kihallgatták a férfit. Vidéki otthonát átkutatták, az udvarán megtaláltak egy előző nap szintén a kerületből ellopott tehergépkocsit, valamint tizennyolc különböző típusú jármű indítókulcsát. A 48 éves B. Ferencet a XIII. Kerületi Rendőrkapitányságon lopás és lopás bűntett kísérlet megalapozott gyanújával vették őrizetbe, letartóztatásának indítványozására előterjesztést tettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld
Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál
A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.
2026. Július 10. 14:00, péntek | Belföld
Közel 2 millióan nézték az elsötétült M1-et
A közösségi médiában is tarolt az M1 médiatörténeti felirata, a megtekintések száma minden adatot összegezve közel 2 millió - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
2026. Július 10. 13:00, péntek | Belföld
Jellemőzen napos-gomolyfelhős, meleg, de szeles idő várható a hétvégén
Jellemzően napos-gomolyfelhős, de szeles idő várható a hétvégén, és nem kizárt záporok, zivatarok kialakulása.
2026. Július 10. 11:00, péntek | Belföld
Új vasútfejlesztés előkészítése kezdődött meg Székesfehérvár és a Balaton között
Új vasúti beruházás előkészítésére kötöttek tervezési szerződést a balatoni vasútvonal Szabadbattyán-Lepsény szakaszának fejlesztésére, amelynek célja, hogy itt is két vágányon, 160 kilométer/órás sebességgel lehessen haladni
