Hírek
2020. Február 13. 07:12, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Tűzeset miatt beomlott a révfülöpi kilátó
Tűzeset miatt beomlott a révfülöpi Fülöp-hegyen lévő kilátó csütörtök hajnalban.
A Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint a kilátó kigyulladt, és az épület belső csigalépcsője, valamint a teteje égett teljes terjedelmében. A kővágóörsi önkéntes és a badacsonytomaji hivatásos tűzoltók az oltás mellett a kilátó kőből épített szerkezetét, valamint a környező füves, fás területet is védték vízsugarakkal. A munkálatok közben a torony fából épített része beomlott.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
