Városlista
2025. december 14, vasárnap - Szilárda

Hírek

2016. Március 12. 13:00, szombat | Helyi
Forrás: Szentendrei Önkormányzat

Útlezárások a Nemzeti Ünnep idején

Útlezárások a Nemzeti Ünnep idején

Szentendrén az 1848/49-es Forradalom és Szabadságharc Emléknapján az ünnepség ideje alatt útlezárások lesznek.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az 1848/49-es Forradalom és Szabadságharc Emléknapján a Szentendrei Önkormányzat által szervezett 2016. március 15-i városi ünnepség megrendezése során az alábbi lezárások lesznek:

Katonazenekar és huszárok által vezetett menet lesz a belvárosban, gyülekező 10.00 órától a Czóbel Kertben, útvonal a Duna korzó – Lázár cár tér – Bogdányi út –Fő tér.
Emiatt a közúti forgalom elől el lesz zárva 2016. március 15-én 8.00 órától, várhatóan 13.00 óráig a Duna korzó a Péter Pál utcától a Czóbel parkig, a a Lázár cár tér, a Futó utca, a Bogdányi utca, a Péter Pál utcától a Dumtsa Jenő utca a Fő tér irányába, valamint a Fő tér teljes területe.

A rendezvény sikeres lebonyolítása érdekében köszönjük szíves megértésüket a forgalmi rend változása miatt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi

Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád

Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.

2025. December 13. 07:10, szombat | Bulvár

Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél

Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai fiatal nőnél, további három lepragyanús társa pedig még megfigyelés alatt áll - közölte pénteken a Maszol.ro kolozsvári hírportál.

2025. December 13. 07:10, szombat | Külföld

Ukrajnai háború - Az Európai Unió tartósan befagyasztja az orosz állami vagyont

Az uniós tagállamok kormányait tömörítő Tanács úgy döntött, hogy meghatározatlan időre megtiltja az EU területén befagyasztott, az Orosz Központi Bankhoz tartozó eszközök Oroszországba történő visszautalását

2025. December 13. 07:09, szombat | Belföld

NAV: év végéig érdemes a kisvállalati adót választani

Jövőre még több cég választhatja a kisvállalati adót (kiva), ugyanis megduplázódik a belépési határ.